Profilová fotografie

Petr Klíma

finanční poradce

 

Snažím se neustále překonávat sám sebe.

článe_deník

O mně

Mým posláním je pomáhat lidem nakládat s jejich penězi. Aktuálně se starám o desítky klientů, kterým spravuji pojistné smlouvy a investice v řádech milionů korun.

 

​Mou osobní vášní je dlouhý triatlon. S vytrvalostí, kterou jsem získal během přípravy na náročný triatlon Ironman, spravuji každý den vaše investice a trpělivě dohlížím na jejich maximální zúročení. Stejně tak, jako dohlížím na aktuálnost vašich smluv.

Proč spolupracovat se mnou

Poradenství beru jako závazek a o své klienty se starám dlouhodobě. Hlídám výročí smluv a pomáhám s jejich výpovědí, změnou či s přechodem k lepší společnosti.
 
Poradím vám jak pozvednout vaši finanční situaci jako celek. Když spolu uzavřeme výhodné pojištění vozu, zatímco bydlíte v domě s nevyhovující hypotékou, moje práce u vás není hotová. Vždy svým klientům nabízím komplexní správu jejich finančních záležitostí, která vede k dlouhodobému zlepšení jejich životních podmínek. 

 

Sjednat pojistku umí kde kdo. Málokdo ji sestavuje tak, aby dávala skutečně smysl.
A ještě menší část poradců vám dokáže zajistit i profesionální servis v případě, že potřebujete tuto pojistku využít, tedy v případě škody. A proto pro své klienty v rámci nadstandardní péče zajišťuji službu likvidátora, která vám (mým klientům) pomáhá dostat z pojišťovny to, na co máte nárok. Nemusíte tak jakoukoli pojistnou událost řešit vy, ale profesionální likvidátorská společnost. To vše díky spojení mého jména se společností Finovo a Comfort likvidační zcela zdarma!